Моника Стефановска седна зад воланот „цитроен Ц3 еркрос“ (ФОТО)

 

Карате репрезентативка Моника Стефановска седна зад воланот „цитроен Ц3 еркрос“, свтомобил што го доби во наградната игра на Рамстор и Сити мол „Пазари, греби и добиј“.

Денеска на Стефановска и беше врачена наградата пред Рамстор мол во центарот на Скопје од првите луѓе на оваа фирма.

Извлекувањето на среќните добитници се случи на 18 јануари во Сити мол.

Ipon.mk

print

Можеби ќе ви се допадне...