И Чак Норис кај Виктор Орбан, но не бара азил, туку… (ФОТО)

Унгарскиот премиер Виктор Орбан кој е многу актуелен во Македонија по давањето на политички азил на поранешниот премиер Никола Груевски на својот фејсбук профил објави фотографија од својата елитна единица, но и дполнотилно да се изрекламира.

На споменатата фотогрфаија е славниот американски актер и мајстор на боречите вештини Чак Норис.

Elit alakulat // Elite squad

Posted by Orbán Viktor on 2018 m. Lapkritis 27 d., Antradienis

.

print