Ворлд про 2 џиу џитсу во Абу Даби (ВИДЕО)

Погледнете го видеото за еден од најпрестижните џиу џицу турнири во светот Абу Даби Ворлд про 2, однонсо проефсионалното Светско првенство.

https://youtu.be/Hi8aNk0aE7M

print

Можеби ќе ви се допадне...