Бадр Хари: Тие, што ја рчкаат мечката, подобро да се подготвени (ВИДЕО)

Легендарниот нокаутер Бадр Хари напорно тренираше за негово враќање во рингот, што ќе се случи следната година. Хари е во брутална форма и денес сподели видео од неговите вежби. Денес рече дека се враќа следната година и ги предупреди борците кои го предизвикаа да се подготват, бидејќи борбата со него е се друго, но не и лесна.

„Оние кои ја задеваа мечката, подобро да бидат подоготвени во 2019 година“.

View this post on Instagram

2019 THOSE WHO POKE THE BEAR BETTER BE READY

A post shared by Badr Hari (@badrhariofficial) on

Сетете се на изведбата на Хари против Хесди Гергес оваа година и уживајте во неговата подобрена форма.

.

print