Почетна тагови бугарски боксер

таг: бугарски боксер

-30% нa целaтa кoлекцијa прoлет-летo 2020

Од наш агол

Инстинктивна самоодбрана – улична самоодбрана со Златко Неделковски (ВИДЕО)

Инстинктивната самоодбрана - позната и како улична самоодбрана е наменета за луѓе кои што не практикуваат боречки вештини и спортови воопшто. Самоодбраната во основа...

Последни објави

Страшна сцена од САД: Поранешниот борец на УФЦ брутално нокутиран со недозволен потег (ВИДЕО)

Ја загуби свеста во истата секунда, но на крајот ја напушти салата како победник. Legacy Fighting Alliance (ЛФА) во петокот се врати на сцена и...

Карлос Такам во спомен на татко му извојува победа

Поранешниот предизвикувач за светската титула Карлос Такам го победи Џери Форест со едногласна одлука на судиите. Камерунецот ја наметна својата тактика во десетте рунди...

Се плашеле да и се приближат, не па да имаат секс со оваа борачка,...

Американската борачка Ејприл Мендес се пожали дека до пред неколку години ниту едно машко не сакало да има секс со неа.Таа дури одела на...

Волкановски, Холовеј, Усман и Масвидал го поминаа мерењето на УФЦ 251 (ВИДЕО)

Мерењето и соочувањето за УФЦ 251 помина и трите шампионски средби сега се официјални. Камару Усман и Хорхе Масвидал, кои ќе се борат во...

Мечот Мек Грегор-Масвидал би можел да биде најголем во историјата, смета Вајт

Претседателот на УФЦ, Дана Вајт беше категоричен против борба меѓу Конор Мек Грегор и Хорхе Масвидал, но очигледно се предомисли. За неколку часа, Масвидал...