Ненад Ќелебиќ втор на ВАДО купот во Италија (ФОТО)
Сподели...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Ненад Ќелебиќ го освои сребрениот медал во сениорска конкуренција на Вадо купот во Олбија-Сардинија, Италија, во категоријата до 67 килограми.

Ipon.mk

print

Можеби ќе ви се допадне...

Сподели...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone