Конор опасно и се доближи на Ирина Шаек (ФОТО/ВИДЕО)
Сподели...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

ММА ѕвездата Конор Мек Грегор се најде во опасна близина до феноменалната руска убавица Ирина Шаeк.

Шампионот на УФЦ беше специјален гостин на „Модните награди“. Церемонијата се одржа во кралскиот „Алберт хол“ во Лондон. Меѓу најпопуларните гости беа уште шампионот во Формула 1 Луис Хамилтон, актерката Памела Андерсон, Донатела Версаче, пеачката Рита Ора и др. Во текот на вечерта, Конор не ја пропушти можноста да слика со Ирина Шаeк.

Мек Грегор продолжува да ги пренасочува прашањата на новинарите за неговото евентуално враќање. Неговото име не престанува да се инволвира во скандали.

We ran that show tonight. #DonDonatella #Versace

A post shared by Conor McGregor Official (@thenotoriousmma) on

.

print

Можеби ќе ви се допадне...

Сподели...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone