ВО ЖИВО: Втора прес-конференција на Мек Грегор – Мејведер спектаклот
Сподели...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Нема одмор за Конор Мек Грегор и Флојд Мејведер и нивната светска промотивна турнеја во пресрет на едни на меѓусебниот бокс меч закажан за 26 август во Лас Вегас.

По вчерашниот старт на турнеата во Лос Анџелес, дуото и нивниот караван денеска веќе е во Торонто, Канада, на втората станица.

Директениот пренос на прес-конференцијата гледајте го во видеото:

.

print

Можеби ќе ви се допадне...

Сподели...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone