Ворлд про 2 џиу џитсу во Абу Даби (ВИДЕО)
Сподели...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Погледнете го видеото за еден од најпрестижните џиу џицу турнири во светот Абу Даби Ворлд про 2, однонсо проефсионалното Светско првенство.

https://youtu.be/Hi8aNk0aE7M

print

Можеби ќе ви се допадне...

Сподели...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone